28Лют
2017
Коментування вимкнено
1421955676_5965

Цікаві факти про дітей

Діти ніколи не припиняють бути цікавими, навіть коли виростають. Пам’ятайте, що найкращі діти бувають лише у найкращих батьків. Ми сподіваємося, що прочитавши ці цікаві фактів про дітей, ви зможете краще їх розуміти.

#1: Термін «дитина» походить від латинського «infans», що означає «не в змозі говорити», і зазвичай відноситься до дітей віком від 1 до 12 місяців. «Новонароджений» – це немовля в перші 28 днів життя.

#2: У Кореї ті 9 місяців, що дитина перебуває в утробі матері, заносять у вік. Тому корейським дітям за документами завжди на рік більше, ніж їх ровесникам з інших країн, хоча чисто фізично ніякої різниці у віці немає.

#3: У 17 столітті Людовик XIV вирішив подбати про виховання свого сина та видав указ підготувати навчальну бібліотеку римської та грецької класики, очищеної від непристойностей і адаптованої до дитячого сприйняття. Книг було так багато, що робота була завершена через 28 років, коли у його сина вже були свої діти.

#4: У пластмасу, з якої виготовляються деталі конструктора «Лего», додається спеціальна речовину, яка добре висвічується на рентгенівських знімках. Це робиться спеціально на випадок, якщо дитина проковтне деталь.

#5: У США в останні роки стало дуже популярним давати дітям імена на честь відомих брендів. Так, дівчаток часто називають «Шанель» та «Армані», а хлопчиків – «Найк» та «Лексус».

#6: Якщо у всьому світі відзначають День захисту дітей, то на Сейшелах відзначається цілий Місяць захисту дітей.

#7: Новонароджена дитина може бачити зелений і червоний кольори, але не бачить синього.

#8:Статистика підрахувала, що маленькі діти у віці 3-4 років щодня вимовляють 12000 слів та задають близько 900 питань.

#9: У поліцейських дільницях штату Маямі з’явилися так звані «ведмежі патрулі». Іграшкові ведмеді супроводжують поліцейських при патрулюванні та досить часто вступають у дію. Якщо діти плачуть, їх заспокоюють з допомогою цих іграшок.

#10: Захоплення руки у одноденного немовляти набагато сильніше, ніж у місячного.

#11: Малюки-блондини більш чутливі до змін погоди, ніж брюнети. Те ж саме стосується близнюків та недоношених дітей. Особливо гостро малюки реагують на зміни погоди після хвороби, щеплень і стресу, а також в моменти становлення імунітету: до 6 місяців та від 1 року до 2.

#12: В Японії на стоянках для автомобілів, які знаходяться поряд зі школами, можна побачити дві таблички. На одній зображені кілька акуратно стоячих велосипедів та напис: «Так ставлять велосипеди гарні діти». На іншій табличці можна побачити пару недбало кинутих та інший напис: «Так хороші діти велосипеди не ставлять».

#13: На думку багатьох педіатрів, діти, які вигодовувалися грудним молоком, на відміну від дітей, що харчувалися штучним, з більшою готовністю приймають різноманітну їжу після того, як їх відняли від грудей. Відбувається це тому, що в грудного молока буває різний смак, а у штучного він завжди один і той же.

#14: Найбільше близнюків у світі народжується в Нігерії: один випадок на кожні 11 пологів. Рідше всього близнюки з’являються в Японії: один випадок на 250 пологів.

#15: «Родинне тепло» цілком може бути виражено цифрами. Сім’я з двох дорослих та двох дітей виробляє за рік 1300 кВт/год теплової енергії.

#16: З усіх знайдених археологами дитячих іграшок найстарішій – 3 000 років. Вона знайдена на території Давньої Персії і зараз зберігається в Луврі.

#17: Кілька років тому, департамент освіти Уельсу звільнив одну з учителів молодших класів. Під час уроку вона сказала шестирічним учням про те, що Санта-Клауса не існує. Розчаровані діти прийшли додому в сльозах, це послужило приводом для скарг батьків на педагога, який так грубо обійшовся з дітьми.

#18: «Діти індиго» можуть займатися одночасно п’ятьма справами, щоб були зайняті ноги, руки і голова. Наприклад, хлопчик Даня 5 років говорить одночасно на чотирьох мовах. Його активність зводить з розуму бабусю і вчителі з дошкільної освіти. Чотирирічна дівчинка Лана відмовляється спати, так як вважає, що може пропустити все найцікавіше в цьому житті. Діти Індиго були завжди, у всі часи, у всіх цивілізаціях. Такі діти вважалися геніями або божевільними. Моцарт, Леонардо да Вінчі, Ломоносов – типові індиго.

#19: У новонародженого немовляти в скелеті можна виділити більше 300 кісток. Поступово деякі з них зростаються, а вже у дорослої людини налічується близько 206 кісток.

#20: Протягом декількох днів після народження, дитина може відрізнити дотик щетини, яка має різний діаметр.

#21: Дитина має близько 10 000 смакових рецепторів, це набагато більше, порівняно з дорослою людиною.

#22: Вчені підтвердили, що малюкам, які в дитинстві активно повзали, легше дається навчання, ніж тим, які відразу почали ходити.

#23: Дитина може розпізнати запах та голос її матері при народженні. Це буде протягом кількох тижнів, перш ніж дитина зможе побачити різницю між матір’ю та іншими дорослими.

#24: У Сполучених Штатах, найбільше дітей народжується саме в середу, порівняно з іншими днями тижня. У неділю народжуваність нижче всього.

#25: Діти, народжені в травні, зазвичай важать в середньому на 200 грамів більше, ніж діти, народжені в інші місяці.

#26: У момент народження, серце дитини б’ється 180 разів на хвилину. Протягом кількох годин, швидкість падає до 140 ударів. Фактично середній рівень під час відпочинку дорослої людини становить 70-80 ударів на хвилину.

#27: З зав’язаними очима жінка може ідентифікувати свою дитину серед безлічі інших немовлят за запахом.

#28: Найбільший шанс у дитини на виживання під час вагітності, коли його мати у віці 22 років.

#29: Немовлята народжуються з природними здібностями для плавання та можуть затримувати дихання. Тим не менш, ця здатність швидко зникає.

#30: Приблизно в 6 місяців, дитина дізнається, що кожен об’єкт унікальний. До цього часу, всякий раз, коли бачить птаха на дереві, вона завжди припускає, що це та ж пташка, яку вона бачила раніше.

За матеріалами: http://senfil.net/index.php?newsid=74