Чомучка_А4Мабуть, немає кращого періоду в житті людини, як дитинство. Крок за кроком діти пізнають навколишній світ і ми намагаємося максимально підготувати їх до такого незвіданого світу. А в батьків, завжди виникає питання, як допомогти дитині пізнавати цей світ впевненіше? Як виростити гармонійну та успішну Особистість? В цьому Вам допоможуть педагоги центру раннього розвитку дитини „Чомучка”

Ранній розвиток в центрі “Чомучка” – це спеціальні програми, складені досвідченими, талановитими педагогами з урахуванням віку дітей, особливостей сприйняття, властивостей їх пам’яті і мислення. Заняття за цими програмами будуть сприяти всебічному розвитку дитини, забезпечувати розумовий,моральний, естетичний, трудовий, фізичний розвиток Ваших дітей.

Нас обирають, тому що центр раннього розвитку дитини  «Чомучка» це –

Чудова атмосфера

Особливі пізнавальні завдання

Можливість проявити свої вміння і таланти

Унікальні інтерактивні методи навчання

Чимало корисних розвиваючих ігор

Команда професіоналів

Активний фізичний розвиток

Атмосфера затишку й тепла, привітний адміністратор, досвідчені педагоги зустрінуть Вас, і допоможуть малюкові і Вам швидко адаптуватися до нового оточення, залучитися в новий пізнавальний світ.

Ми прагнемо сформувати важливі життєві цінності – вміння спілкуватися з навколишнім світом, здатність творчо і незалежно мислити, сформувати позитивне ставлення до здорового способу життя, виховати морально-естетичні якості.

Найінтенсивніший період розвитку дитини відбувається в ранньому віці і цьому періоду варто приділити максимум уваги, тому що тяга до знань закладена з дитинства залишається на все життя. Але розвиток не можливий без участі батьків, адже, спілкування з близькими дуже важливе для малюків. Сім’я надає найбільш сильний вплив на життя дитини, але хороший дошкільний заклад може суттєво доповнити його виховання і допомогти в розвитку.

Нехай наші діти будуть щасливі, нехай життя їх буде цікавим і насиченим, нехай у них буде можливість до самореалізації! І в наших силах допомогти їм у цьому вже зараз!

Ми з Вами, педагоги і батьки, закладаємо фундамент успішного майбутнього для дитини: адже всі ми – родом з Дитинства!