cropped-acdsbanner25

В дитячому центрі «ЧОМУЧКА» проводиться комплекс розвиваючих занять для дітей віком від 2 до 6 років за участю кваліфікованих фахівців з питань раннього розвитку дитини.

Заняття проводяться за авторськими, спеціально розробленими програмами, які відповідають всім віковим і психологічним особливостям дитини, і відрізняються рівнем складності (залежно від віку та розвитку дитини). Розробляючи програму розвитку наші педагоги спирались і на традиційні методики дошкільного навчання, які відповідають вимогам дошкільних програм, і на популярні альтернативні методики, такі, як системи Нікітіних, Монтессорі, Зайцева, Глена Домана, Сесіль Лупан.

Повна програма навчання в нашому центрі розрахована на 4 роки від 2 року до 6. Вона ділиться на ранній і дошкільний розвиток. Окремо проводиться навчання англійської мови “English for Kids”, працює творча майстерня. У нас в центрі діти грають і співають, танцюють, малюють, знайомляться з буквами і цифрами, читають а також ліплять, клеять, майструють.

Заняття проходять за наступними програмами:

Навчання діточок проходить у невимушеній ігровій формі, адже ігри мають величезне значення для виховання дитини, особливо коли вони проводяться в групі дітей. Вони є свого роду тренінгом соціального розвитку дитини (уміння контактувати з однолітками, підкорятися певним правилам, поступатися, виконувати роль, лідирувати). У грі формується творча уява, кмітливість, вольові та моральні якості дитини.

У процесі гри ми намагаємося ще раз закріпити у дитини знання в самих різних сферах:

  • визначення форми, розміру, кольору предмета;
  • співвідношення предметів за довжиною, висотою, шириною;
  • визначення матеріалу, з якого виготовлений предмет;
  • розташування предметів у просторі;
  • вміння ввічливо розмовляти, поводитися з проханням;
  • виконання завдань на розвиток дрібної моторики, уваги, мовлення;
  • вивчення віршиків, лічилок, кольорів та всього, що потрібно знати маленьким геніям.

Заняття проводяться з використанням ІКТ та інтерактивних методів навчання та спрямовані на всебічний, гармонійний розвиток наших діток, що включають не тільки інтелектуальний, а й моральний, естетичний, фізичний, соціальний розвиток. В центрі „Чомучка” Ваш малюк знайде різноманітні іграшки та незвичайні об’єкти для вивчення всіма органами чуття.

На всіх заняттях у центрі панує атмосфера доброзичливості та співпраці між нашими маленькими учнями та викладачами. Досвід нашої роботи підказує, що зацікавленість дітей, їх внутрішній комфорт, позбавлення від комплексу «я не вмію», «мене не вчили», «я не можу» – це ті речі, в яких закладено головний секрет успіху. Маленькі діти більше всього на світі люблять вчитися. Діти вчаться завжди, кожну хвилину свого дня. Тому заняття в центрі „Чомучка” спрямовані на підтримку та задоволення бажання дитини отримувати знання та навички, необхідні для подальшого успішного розвитку.

Заняття проводяться 2 рази у тиждень (Вівторок, Четвер), (Середа, П’ятниця), (Субота, Неділя).

Заняття триває 45 хв.

Денні та вечірні групи (від 4 – до 6 діток).

Перехід з однієї групи в іншу можливий тільки за узгодженням з адміністратором і педагогом центру, у разі наявності вільних місць.

Ознайомче заняття – 40 грн.

Абонентна плата за 8 занять – 400 грн.