“English for Kids” для дітей віком від 3 до 7 років.

У якому віці потрібно починати вивчати іноземну мову? Міркувати на цю тему можна нескінченно довго, але насправді відповідь проста: краще раніше, ніж ніколи.
До п’яти років діти володіють лінгвістичної геніальністю. Вони здатні запам’ятовувати 20-30 нових слів на день. Проста арифметика дає неймовірний результат – 7-10 тисяч слів на рік.

 Ідеальний варіант для будь-якого віку – занурення в мовне середовище, вивчення мови починається не з уміння пов’язувати свої думки, а на емоційному рівні.

У центрі «Чомучка» заняття з англійської мови проводяться у живій і цікавій формі. Діти не «вчать» англійську мову, а граються, співають, танцюють, дивляться казки, малюють, ось тільки мова звучить інша.

pfu 2

Всі завдання курсу “English for Kids” побудовані у вигляді веселих ігор з використанням:

– музики, ритмічних вправ і жестів;

– спеціально підібраним матеріалом у вигляді: коротких смішних діалогів, коміксів, лічилок, пазлів і ребусів.

Діти дошкільного та молодшого шкільного віку з задоволенням займаються розмовною мовою.

—Невеликі групи (5 – 6 діток), які вивчають англійську у приємній та дружній атмосфері.

—Професійний, уважний та досвідчений викладач, який завжди підтримає дитину, надасть їй веселий настрій, викликає бажання навчатися.

Заняття триває 45 хв., два рази у тиждень.

Вартість абонементу (8 занять) – 350 грн. (без ПДВ).

Вивчення іноземної мови – це перший крок дитини у мовний світ, в результаті чого діти збагачують своє уявлення про зовнішнє середовище, швидше розвиваються комунікативні та лідерські якості.