Я маленький непосида

Все мене цікавить.

Люблю гратися я всім,

Що потрібно мамі.

Я лиш хочу пізнавати

Все нове й цікаве!

Діти від 2 до 3-х років дуже активні та прагнуть постійного  спілкування з дорослими та досліджувати все, що їх оточує. Вони  звертають увагу на те, що їх цікавить, та запам’ятовують те, що їм подобається, тому заняття проходять в ігровій формі.

Ми пропонуємо програму «Дослідники» спеціально розроблену для дітей віком від 2 до 3 років, яка включає психологічний та фізичний розвиток дітей, а саме:

– Розвиток дрібної моторики та сенсорики.
– Пальчикова гімнастика.
– Розвиток логіки.
– Малювання, аплікації, ліплення.
– Фізичний розвиток.
– Підготовка до дитячого садка.

На занятті обов’язкова присутність близької людини для дитини, адже у цьому віці малюк встановлює контакт з дорослим, наслідує його, виявляє позитивні емоції до оточуючих, а також у нього формується гуманістична спрямованість взаємовідносин, позитивні звички, тактильний досвід.

Діти в цьому віці можуть зосереджуватися на одному виді діяльності 3 – 7 хв., тому кожне заняття включає до 10-12 різних видів. Для кращого результату в групі займаються не більше 4-х дітей та триває заняття 45 хв.

Створене нами розвиваюче середовище допоможе вашому малюку краще пізнати навколишній світ, а музика, образотворча діяльність і спільні ігри збагатять позитивними враженнями.